תיקי האלבד הם תיקים אקולוגיים ממוחזרים. בתהליך המחזור, מוציאים חומרים ממעגל הפסולת ומעבירים אותם לשימוש חוזר או ליצירת חומרים חדשים.

תיקי האלבד הם תיקים שמיוצרים מחומרים בעל שימוש אחר בעבר, ובעתיד הם יוכלו להיות שמישים למוצרים נוספים.

התיקים באים במגוון אין סופי של צבעים, בעיצובים והדפסות ייחודים, בדוגמאות מרובות וכמובן עם משמעות אקולוגית. התיקים זולים במיוחד- כארבעה שקלים בלבד ליחידה, והם מתאימים לייצור המוני ורכישות גדולות.

בנוסף לכל אלו, תיקי האלבד שמישים למגוון רחב של תחומים. התחום המקובל ביותר הוא כמובן תחליף לשקיות הסופר, מרכולים רבים החליפו את שקיות הניילון המזהמות בתיקי אלבד ממוחזרים שנמכרים במספר שקלים בודדים. בנוסף לתחום המקובל, תיקי האלבד משמשים כיום לכל מטרה-רבים משתמשים בהם כתיקי ספר, אחרים משתמשים בהם כתיקי ים, וישנם המשתמשים בתיק ליום יום לאחסון ספרים, מסמכים, יומנים, כלי כתיבה ועוד.

היתרון הגדול בתיקי האלבד הוא העמידות.תיק האלבד עמיד כמעט בפני כל דבר.לכלוך יתנקה בקלות, רטיבות לא תכנס לתיק,ובנוסף לאלו תיקי האלבד חזקים ועמידים בפני משקל רב.

תיקי האלבד נושאים עימם מסר- מאמץ לשימור איכות הסביבה.הם מתאימים לכל בעל עסק שירצה בשי או במוצר פרסומי זול ושימושי, ולקוחותיו יעריכו אותו מאוד על כך- על השימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ויצירת סביבה אקולוגית.

השימוש בתיקי אלבד מיועד לכל מטרה שתחפצו בה, העלות זולה במיוחד, והשימוש בהם יעלה את המוניטין של כל חברה שתישא עימה מסר ברור- אנו מעודדים את איכות הסביבה.

 לקבלת הסברים נוספים צור קשר: בזלת יבוא ושיווק תיקים ומוצרי פרסום, מח' שירות לקוחות 03-559-3205

עוד מאמרים בנושא...

מאמרים

921812 צידנית פיקניק

צידנית מומלצת ליום כיף בטבע מיוצרת מאריג איכותי אטום לרטיבות , שומרת קור/חום מידות 29/22/34 ס"מ  

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן