רוצים שכולם יכירו את העסק שלכם?

רוצים להגיד תודה ללקוחות קיימים?

מוצרי קידום מכירות הם התשובה עבורכם!

חייגו עכשיו לבזלת מוצרי קד"מ והזמינו מוצרי פרסום שימושיים שיעבדו בשבילכם!

לפרטים ולהזמנות חייגו ונשמח לעמוד לשירותכם.

פרסום שבאמת עובד

כמה פעמים התלבטתם אם לפרסם מודעה, להשקיע בקידום ממומן או אולי לשלם בעבור כתבה פרסומית בעיתון? בוודאי הרבה. אין ספק שהשיווק של העסק הוא עבודה בפני עצמה, הדורשת השקעה של הרבה מאוד זמן ומחשבה. הדרך הטובה ביותר לגלות מהי השיטה הטובה ביותר עבורכם היא לחשוב מהן השיטות הפרסומיות שעובדות עליהם. האם אתם פונים לעסקים שבעליהם פרסמו מודעה בעיתון? האם אתם פונים לכאלה שמפרסמים את עצמם באינטרנט? או אולי אתם פונים לאלה שחבר המליץ עליהם או שחילקו לכם מוצרי קידום מכירות שימושיים? כמובן שכל אדם יענה תשובה אחרת, אולם מחקרים שנעשו בתחום מוכיחים, שדווקא השיטות של קבלת המלצות ושל חלוקת מוצרי קידום מכירות הן השיטות העובדות. למה? כי המלצות ניתנות בדרך כלל על ידי אנשים שאתם סומכים עליהם, וכי מוצרי קד"מ גורמים לכם לזכור כל הזמן שהעסק שפרטיו נמצאים עליו קיים. כשאתם נחשפים כל הזמן לשם העסק ולפרטי ההתקשרות עמו, סביר מאוד להניח שכשתצטרכו את אחד המוצרים או השירותים שהוא מספק, תפנו דווקא אליו, ולא אל המתחרה שלו.

באתר תוכלו לבחור מוצרים רבים. כנסו לדף המוצרים של תיקי גב או לדף המוצרים של צידניות ובחרו לכם את התיקים שברצונכם להזמין!

בחירת מוצרי קידום מכירות

כמובן, שעל מנת שהשיטה תהיה אפקטיבית הבחירה של מוצרי קד"מ צריכה להיעשות בחוכמה. ככל שתבחרו מוצר שיש לו קשר ברור אל תחום העיסוק שלכם – כך יש סבירות גבוהה יותר שתצליחו להשיג פניות חדשות. לדוגמה: אם אתם מנהלים עסק בתחום המנעולנות ותחלקו ללקוחות קיימים  ופוטנציאליים תיק עם הלוגו שלכם, לא בטוח שתקבלו הרבה פניות בזכות זה. לעומת זאת, אם תחלקו מחזיקי מפתחות עם פנס, אולר או כל גימיק אחר, ועליהם יופיע השם והלוגו של העסק שלכם, יכול מאוד להיות שאותו אדם ואולי גם החבר שלו, יפנו דווקא אליכם כשהם ייתקעו מחוץ לבית. לכן, לפני שבוחרים מוצרי קידום מכירות חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע, שיסייע לכם לבחור את המוצר הנכון עבור העסק שלכם.

בזלת לשירותכם

בזלת מתמחה בייצור ובשיווק מוצרי קד"מ באיכות גבוהה. המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם לבחור את המוצר המתאים ביותר עבור קידום העסק שלכם, ואנחנו נדאג להדפיס עליו את הפרטים שלכם בצורה ברורה, שתאפשר לכל מי שירצה ליצור עמכם קשר.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מוצרי קידום מכירות שעובדים חייגו

 1-800-800-310 

ונשמח לעמוד לשירותכם.

עוד מאמרים בנושא...

מאמרים

921812 צידנית פיקניק

צידנית מומלצת ליום כיף בטבע מיוצרת מאריג איכותי אטום לרטיבות , שומרת קור/חום מידות 29/22/34 ס"מ  

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן