דף הבית אודות רשימת מוצרים צור קשר צור קשר
  
עטים במבצע
ציוד בטחון זוהר
תיקי הפקדות ובלדרות קטנה
תיקים למסעדות
תיקים למשלוחי תרופות
שמיכות פליז וכרבוליות
תרמילי גב
תיקי ספורט
צידניות רכות
תיקים ומתנות לגני ילדים
שקי דיוור ודואר לשליחים
תיקי שליחים
מוצרים לכנסים ואירועים
מוצרים להדפס סובלימציה
תיקים לחיילים ותנועות נוער
חולצות וכובעים
מוצרי פרסום וקד"מ
מידניות - מנשאי מים
תיקי החתלה
our products

תיקי גב או מזוודות

תיקי גב נגד מזוודות

אנשים רבים המתכננים לצאת לטיול מתלבטים האם לארוז את החפצים בתוך מזוודה קשיחה, או בתוך תיק גב. ההחלטה טמונה באופי הטיול. נסיעה למלון אינה דורשת סחיבה של התיק, ובכל זמן החופשה התיק נמצא בתוך החדר. בחופשה שכזו מזוודה היא הפתרון המושלם לתיק- אחיזה לרוב על גלגלים כך שהתנועה נוחה, אין משמעות לכמות החפצים שכן במהלך החופשה המזוודה נמצאת בחדר המלון. אך מה קורה כאשר יוצאים לטיול שטח או לחילופין חופשה קצרה?

כאשר החופשה דינאמית , זאת אומרת מקום הלינה משתנה, והחפצים נמצאים ביחד איתנו במשך רוב היום, מזוודה היא פתרון מועד לכישלון. המזוודה אינה נוחה לטיולים כאלו, והיא כבדה מידי לסחיבה ולא לגרירה.תיק הגב לעומתה נוח, לעיתים אורטופדי, ואינו מפריע להליכה מרובה.

המחיר משמעותי גם כן.תיק גב הוא אופציה הרבה יותר זולה מאשר מזוודה, וכמובן הרבה יותר שימושית. המזוודה באה לרוב בצורה מלבנית עם גלגלים ובצבע שחור, המראה אחיד ואינו בולט במיוחד. אך תיק הגב הוא ייחודי, מגיע בצורות שונות וכמובן צבעים מרובים כך שהזיהוי שלו פשוט במיוחד.בטיסות לדוגמא תיק הגב בולט במיוחד במהלך איסוף החפצים ביחס לשאר המזוודות הדומות.

בנסיעות תיק הגב יכול לעלות איתנו יחד אל תא הנוסעים, תחת השגחתנו ועם נגישות מלאה במשך כל זמן הנסיעה. ניתן לסחוב אותו בקלות רבה על גבי הגב ללא כל מאמץ. תיק הגב מותאם לתנאי שטח, לעומת המזוודה שסביר להניח שלא תעמוד בכך.

לתיק הגב יתרון רב על המזוודה בנושא הציוד. תיק הגב גורם לנו לארוז ציוד הכרחי בלבד, כך שאין חפצים מיותרים והאריזה מדויקת ומרוכזת.סחיבה של שק שינה, מזרון שטח וכדומה פשוטה ביותר ואינה גוזלת מקום בתוך התיק שכן ניתן לקשור אותם מחוץ לתיק בקלות.בנוסף לכל אלו, לתיק הגב תאים מרובים כך שניתן לגשת לכל חפץ בקלות וללא חיפוש ארוך. מסמכים חיוניים וכסף נגישים במיוחד לעומת המזוודה שבתוכה נצטרך לחפש אותם במקום לפתוח תא כמו בתיק הגב.

לסיכום, לתיק הגב יתרונות רבים על המזוודה- הוא קל, זול, נגיש , נוח, וניתן ללכת איתו לכל מקום. לתיק הגב יש יותר דוגמאות, הוא אופנתי, צבעוני, וניתן להתאים אותו לכל אדם.אם אתם מתכננים לצאת לטיול בטבע או חופשה דינאמית- תיקים לנשיאה על הגב הם האופציה המושלמת בשבילכם.